חכמת הקבלה: השיטה להבין לעומק את עצמך ואת העולם

אחרי אלפי שנים של התפתחות, האנושות הגיעה למצב שאנשים רבים מתחילים לשאול את עצמם שאלות גדולות על החיים. למה אנחנו חיים? לאן הכל מוביל? מה התוכנה שמנהלת את העולם מאחורי הקלעים? ולכן דווקא היום חכמת הקבלה שבתוכה נמצאות התשובות לשאלות אלו, יוצאת מהמסתור והופכת לכל כך מבוקשת בקרב מיליוני אנשים בעולם כולו.

סרטון משיעורי קבלה לעם

מעבדה רוחנית מרתקת

בלב המרוץ והעומס של החיים הרגילים, אדם פתאום מתחיל להרהר האם זה בכלל שווה את המאמץ ומה המטרה של כל המרדף הזה. הרצון שמתעורר בו לגלות את מטרת החיים ואת הטעם הפנימי האמיתי שבחיים נקרא הנקודה שבלב. ואז ברגע שהוא מצטרף לקבוצה שלומדת את חכמת הקבלה, הוא הופך לחוקר פעיל של עצמו ושל העולם הסובב אותו. תהליך החיים הופך לתהליך של מחקר מרתק, והתשובות מתחילות להגיע אליו מבפנים.

קבוצת המקובלים של בני ברוך הופכת להיות כמו מעבדה שבתוכה כולם עורכים יחד את הניסוי הרוחני ומתחילים לגלות ממד חדש של הטבע. תהליך הניסוי בנוי מניסיונות להרכיב בינינו את מערכת הטבע השלמה וההרמונית, שבתוכה זורם אותו חשמל שהמקובלים קוראים לו "הבורא" מהמילים "בוא" ו"ראה". כלומר בוא ותתחבר אל המערכת, תשתדל להיות חלק בריא ואקטיבי בתוכה, ותראה בפועל את אותו כוח אהבה שמפעיל את כל הטבע ומנהל את חייך ואת העולם כולו.

תשובות עוצמתיות יותר משדמיינת

האגו הוא ההתנגדות הטבעית שלנו לחיבור. וכמו שאנחנו רואים היום בעולם, ההתנגדות הזו היא הסיבה לכל הבעיות בחיינו. מזוגיות ומשפחה ועד לקריסה של מערכות יחסים בין מדינות, הכול תוצאה של חוסר קשר נכון. דרך התהליך שבו האדם חוקר את האגו שלו בעבודה עם הקבוצה, הוא למעשה חוקר את הטבע כולו. 

הוא מתחיל לגלות איך הכול קשור ומחובר, ואיך כל חלק משפיע הדדית על כל החלקים האחרים ויוצר תוצאות בתוך מערכת החיים של כולנו. בפניו נפתחת מערכת עצומה, נצחית, שלמה שעד עכשיו הייתה נסתרת ממנו. ודווקא בעזרת לימוד חכמת הקבלה, הוא מתחיל לגלות אותה.