מגוון דירות 4 חדרים באילת

העיר אילת הינה עיר התיירות של ישראל, יש בה מכל הנופים ויופייה של ישראל החל ממדבר והרים בגוונים אדמדמים ועד למסעדות מטריפות ואפילו קניון קרח שבו אפשר להחליק את החום בקלות. אך מבין האטרקציות הרבות והאזורים בהם ניתן להעביר את זמן החופשה באילת, העיר שהפכה למוקד תיירים מקומיים ומחוץ לישראל עומדת בפני מתיחת פנים לא קטנה, כאשר אזורים חדשים של בנייה מופשרים בה וקצב הבנייה רק הולך וגדל. ומבין קצב הבנייה שהולך ומתגבר כך גם אופציות הנכסים שאותם אפשר לקנות או להשקיע וביניהם דירות ארבע חדרים חדשות מקבלן או דירות יד 2.

דירות חדשות

העיר אילת כמו שציינו הינה עומדת בפני מתיחת פנים לא קטנה, בין אם מדובר בשטח לא קטן בפינוי שדה התעופה הוותיק של העיר ועד לאזור הדרומי או הצפוני באילת. מבין הפרויקטים החדשים ניתן למצוא מתחמים הכוללים ספא, בריכות שחייה, חדרי כושר וחניונים כאשר את הפרויקטים הללו ניתן למצוא הן באזור המרכזי בעיר וגם בשכונת היוקרה של אילת , שכונת שחמון. מתחמי דירות עם מגוון דירות 4 חדרים באילת, נבנים כיום על ידי חברות בנייה מובילות בארץ ומאפשרות קניית בתים החל מ3 חדרים ועד 5 חדרים או דירות גן ופנטהאוזים מעולים.
לצד מתחמי הדירות נבנים בעיר לא מעט דירות קרקע מרשימות ואת מרביתן ניתן למצוא בשכונת שחמון שגם היא נהנית לא מעט מקצב הבנייה החדש.

דירות יד 2

לצד אותם פרויקטים חדשים ומרהיבים, בעיר אילת ישנם לא מעט דירות יד 2 שאינן "נופלות" מאיכות הפרויקטים החדשים ובחלקם הגדול אף נבנו לא מזמן. ממוצע הדירות נהנה ממחירים יחסית נוחים, כאשר מחירם הממוצע של דירות יד 2 בעיר עומד על כמיליון מאתיים שקלים, יחד עם אחוזי תשואה שנושקים עד ל4% בשנה. ובדיוק כמו הפרויקטים החדשים בעיר, את דירות 4 חדרים מיד שנייה אפשר להשיג במרבית השכונות בעיר כמו מרכז העיר, שכונת מצפה ים, שכונת צאלים ובשכונת הדקל. תנופת הבנייה ואחוזי התשואה שמצטרפים אל העיר אילת בשנים האחרונות, מציבים אותה כיעד מעולה למגורים וגם להשקעה.